Mérnök, műszaki, villamossági

Partnercégünk Veresegyházán gépkezelő-karbantartó állást hirdet hosszú távra

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Veresegyház
2015. 10. 02. 21:29

Partnercégünk veresegyházi központjába keresünk hosszú távra munkatársakat az alábbi munkakörökbe: Gépkezelő – karbantartó

Feladatok:

  • a korszerű palackozó gépsor üzemeltetése és karbantartása
  • a magas minőségi követelmények betartása

Elvárások:

  • elektroműszerész, géplakatos vagy villanyszerelő végzettség
  • termelési vagy gyártóüzemi szakmai tapasztalat
  • precíz munkavégzés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • 2 illetve 3 műszak vállalása

Előny:

  • élelmiszer ipari tapasztalat
  • palackozó üzemi gyakorlat

Amit a megbízónk kínál:

  • Dinamikus csapat
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Versenyképes bérezés

  • Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a Referenciaszám: PJ3622 megjelölésével küldje e-mail-en a dora.szabo@pannonjob.hu címre.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése