Mérnök, műszaki, villamossági

Elektromos karbantartó technikus munka Veresegyházán

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Veresegyház
2015. 10. 02. 21:33

APEX Kft. munkaerő kölcsönző keres munkatársat elektromos karbantartó technikus .munkakörbe dinamikusan fejlődő Veresegyházi céghez, több műszakos munkarendbe.

Feladatok:

  • A tervezett és meghibásodásokhoz kapcsolódó karbantartási feladatok elvégzése,
  • a gépek és berendezések állapotának folyamatos ellenőrzése

Elvárások:

  • Végzettség: Elektromos szakirányú végzettség (villanyszerelő vagy elektroműszerész)
  • Tapasztalat: 5 vagy több éves gyakorlat ipari berendezések karbantartási területén, a gépek ill. berendezések elektromos / vezérlési / mérőrendszereinek alapos ismerete
  • Kompetenciák: Angol nyelv és hegesztési tudás, alapvető gépkezelési ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és juttatások (Erzsébet-utalvány,Szép kártya,egészség-és nyugdíjpénztár)
  • Túlórázási lehetőség (hétközi: 150-180-190%, hétvégi: 200-230-240%)
  • Kedvezményes napi meleg-étkezési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség

Jelentkezni részletes szakmai önéletrajzzal lehet, melyet az apexx@t-online.hu email címre várunk

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése