Veresegyházi italdiszkont üzletünkbe eladó kolléganőt/kollégát keresünk, azonnali munkakezdéssel at Forrás Italdiszkont / VeresegyhazAllas.hu | Az ingyenes veresegyházi állásportál!

Kínál Veresegyházi italdiszkont üzletünkbe eladó kolléganőt/kollégát keresünk, azonnali munkakezdéssel

Forrás Italdiszkont helység: Veresegyház

Veresegyházi italdiszkont üzletünkbe eladó kolléganőt/kollégát keresünk, azonnali munkakezdéssel!

• Feladatok: – vevők kiszolgálása – pénztárgép kezelés – áruátvétel – árufeltöltés

• Előnyt jelent: – hasonló üzletben szerzett tapasztalat – gyakorlott pénztárgép kezelés – áruismeret.

Kiemelkedő, átlagon felüli bérezést kínálunk!

Önálló munkavégzést várunk, fiatalos csapatba.

Jelentkezni lehet: – önéletrajzokat a joforraskft@gmail.com címre várjuk.

- telefonon is jelentkezhet, de hívását lehet, hogy nem tudjuk rögtön fogadni 06 20 438 4178

Aktuális álláshirdetések Forrás Italdiszkont
Kínál Veresegyházi italdiszkont üzletünkbe eladó kollégát keresünk Ennél a cégnél: Forrás Italdiszkont helység: Veresegyház 2017-07-13

Feladás dátuma 2017-11-13