Segédmunka / raktári anyagmozgató állás a Váci Malom Kft.-nél at Váci Malom Kft. / VeresegyhazAllas.hu | Az ingyenes veresegyházi állásportál!

Kínál Segédmunka / raktári anyagmozgató állás a Váci Malom Kft.-nél

Váci Malom Kft. helység: Veresegyház és környéke

A Váci Malom Kft. nehéz fizikai munkára keres megbízható munkatársakat segédmunka / raktári anyagmozgató munkakörre.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a vacgabona@vnet.hu vagy személyesen Vác, Szilassy út 5 szám alatt lehet.

Feladás dátuma 2017-11-24