A Váci Malom Kft.-nél gépkocsivezető állás C kategóriás jogosítvánnyal at Váci Malom Kft. / VeresegyhazAllas.hu | Az ingyenes veresegyházi állásportál!

Kínál A Váci Malom Kft.-nél gépkocsivezető állás C kategóriás jogosítvánnyal

Váci Malom Kft. helység: Veresegyház és környéke

A Váci Malom Kft keres megbízható munkatársakat az alábbi munkakörbe:

• gépkocsivezető ( elvárások: C kategóriás jogosítvány,GKI kártya )

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal a vacgabona@vnet.hu címen vagy Vác, Szilassy út 5. szám alatt.

Aktuális álláshirdetések Váci Malom Kft.
Kínál Segédmunka / raktári anyagmozgató állás a Váci Malom Kft.-nél Ennél a cégnél: Váci Malom Kft. helység: Veresegyház és környéke 2017-11-24
Kínál Női,férfi fizikai munkára munkavállalókat keresünk a Váci Malom Kft -hez Ennél a cégnél: Váci Malom Kft. helység: Veresegyház és környéke 2018-04-06

Feladás dátuma 2018-05-16