Vác-Őrbottyán környékéről keresünk kertész, kertépítő munkatársat at Zsilinszky Pál Egyéni vállalkozó / VeresegyhazAllas.hu | Az ingyenes veresegyházi állásportál!

jelentkező

Kínál Vác-Őrbottyán környékéről keresünk kertész, kertépítő munkatársat

Zsilinszky Pál Egyéni vállalkozó helység: Veresegyház és környéke

Címkék: kertész kertépítő

Vác-Őrbottyán környékéről keresek kerti munkában tapasztalattal rendelkező munkatársat magam mellé fő- vagy mellékállásban.

Családi házaknál dolgozunk, leggyakoribb munkák:

• növények gondozása, sövénnyírás, fűnyírás, gyomlálás
  • földmunkák,

(Kőműves munkákat nem végzünk).

Fizetés: 1200-1600 ft/ó.

Általában napi 8 óra, hétvégék általában szabadok.

Fontos a képesség önálló munkavégzésre.

Elérhetőség: webkert@webkert.hu

Fizetés Bruttó 1200 - 1600 HUF per Óra