Szadán ipari vállalat objektumának őrzésére személy- és vagyonőr munkatársakat keresünk főállásban at S-System Service Kft. / VeresegyhazAllas.hu | Az ingyenes veresegyházi állásportál!

Kínál Szadán ipari vállalat objektumának őrzésére személy- és vagyonőr munkatársakat keresünk főállásban

S-System Service Kft. helység: Veresegyház és környéke

Szadán egy nemzetközi csomagolóanyag gyártásával foglalkozó vállalat ipari objektumának őrzésére személy- és vagyonőr munkatársakat keresünk főállásban.

Munkavégzés helye: 2111 Szada (Pest megye)

Főbb feladatok:

• Személy- és gépjárműforgalom be -és kiléptetése
  • Tűz- munka és balesetvédelmi szabályok betartatása
  • Vagyonvédelmi rendszerek felügyelete, kezelése
  • Járőrözések végrehajtása
  • Dokumentációk kezelése
  • Rendkívül események során a szükséges intézkedések megtétele
  • Munkaidő beosztás: 24 órás (24/48)

Elvárások:

• Érvényes vagyonőri igazolvány és tanúsítvány / mentességet igazoló okirat
  • Pontos, határozott munkavégzés
  • Alapszintű számítógépkezelési ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ápolt, igényes megjelenés

Előnyt jelent:

• Aktív, idegen nyelv ismerete (preferált nyelv: angol)

Amit kínálunk:

• Nettó 700 Ft. / óra munkadíj
  • Fővállalkozónál saját alkalmazásban, határozatlan időre szóló munkaviszony
  • Korszerű, minden évszaknak megfelelő munkaruházat

Cégünk főállásban, alvállalkozók bevonásának teljes kizárásával, minden jogszabályi előírást maradéktalanul teljesítve, – kiemelve a bejelentési és járulékfizetési kötelezettséget – , illetőleg a Munka törvénykönyvének megfelelő foglalkoztatási feltételeket teljes mértékben betartva (szabadság, betegszabadság, fizetett munkaszüneti) – személy- és vagyonőr munkatársakat keres. Hosszútávú, kiváló munkakörülmények.

Jelentkezni az alábbi telefonszámon Hétfőtől – Péntekig 08.00-18.00 között időszakban és e-mail címen lehet.
Tel.: 06-30/353-85-77, e-mail.: belovari.robert@s-system.hu

Feladás dátuma 2018-06-28