Pultos munkalehetőség részmunkaidőben at Hétakácos Büfé / VeresegyhazAllas.hu | Az ingyenes veresegyházi állásportál!

Kínál Pultos munkalehetőség részmunkaidőben

Hétakácos Büfé helység: Veresegyház

Pultos munkalehetőség részmunkaidőben

*Munkavégzés helye:*2112 Veresegyház, Tél utca 2

Foglalkoztatás kezdete 2018. 09. 10.

Foglalkoztatási jogviszony:Munka Törvénykönyve szerinti
Munkaszerződés időtartama:Határozatlan
Munkarend, munkaidő beosztás:kötetlen
Foglalkoztatás napi időtartama:4 órás részmunkaidős