Szobaasszony / takarítónő munkakörben álláslehetőség Veresegyházán at Libra-Hotel Kft. / VeresegyhazAllas.hu | Az ingyenes veresegyházi állásportál!

jelentkező

Kínál Szobaasszony / takarítónő munkakörben álláslehetőség Veresegyházán

Libra-Hotel Kft. helység: Veresegyház

Címkék: Takarítónő szobaasszony állás veresegyház

A Libra Hotel *** Veresegyház szobaasszonyi munkakör betöltésére munkatársat keres.

Az ideális jelölt munkájára igényes, környékbeli lakos, akinek nem okoz gondot rugalmas időbeosztásban dolgozni.

Teljes és részmunkaidős pozícióra is várjuk a jelentkezőket.

Amit nyújtani tudunk:

• Hosszú távú munkalehetőség
  • Családias légkör
  • Versenyképes bérezés

Jelentkezni a librahotel24@gmail.com e-mail vagy személyesen a szálloda recepcióján önéletrajzzal.

Feladás dátuma 2018-11-02