Prémium Fürdőszoba és wellness bemutatóterembe értékesítő munkatársat keresünk

TRD- Trading Hungary Kft.
Veresegyház
Bruttó 8 Ft / Óra
2019. 03. 26.

Veresegyházon exklúzív fürdőszobaszalonba és wellness bemutatóterembe eladó, tanácsadó pozícióba csapatunk bővítésére munkatársakat keresünk.

Megbízható, stabil munkahelyet keresel? Akkor nálunk a helyed!

Gyönyörű környezetben, családias légkörben, kiemelkedő fizetéssel várjuk jelentkezésedet az info::at::vereswell::dot::hu e-mail címen.

Feladatok

  • vevők kiszolgálása, tanácsadás
  • ajánlatok készítése
  • termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése
  • eladási folyamat kezelése beszerzéstől a kiszállításig

Elvárások

  • Pozitív gondolkodásmód, jó kommunikációs és problémamegoldó készség.

Előnyök

  • Kereskedelemben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Kellemes családias környezet, fix+ jutalékos kiemelkedő jövedelem, fejlődési lehetőség, stabil munkahely.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!