Kereskedelem, értékesítés

Veresegyházon Wellness és fürdőszoba bemutatóterembe keresünk eladó, tanácsadó munkatársat

Munkavégzés helye: Veresegyház
2019. 03. 26. 08:49

Veresegyházon Exkluzív wellness és fürdőszobaszalonba

 eladó, tanácsadó pozícióba

munkatársakat keresünk 8 órás, valamint rugalmas heti 3 napos munkabeosztással.

Fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével várjuk

Feladatok:

  • egyedi vevők kiszolgálása
  • vevő specifikus ajánlatok készítése
  • termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése
  • a teljes eladási folyamat önálló végig vitele a beszerzéstől a kiszállításig

Elvárások:

ÖNT KERESSÜK, HA:

  • ha Ön egy vérbeli eladó
  • értékesítési területen szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezik
  • Ön teljesítmény és eredményorientált
  • Ön csapatjátékos és a csapat sikere az elsődleges cél
  • felhasználói szintű számítógépes tudással rendelkezik

Előnyök:

  • stabil munkahely
  • rugalmas munkabeosztás
  • exkluzív, elegáns munkakörnyezetcsaládias hangulat

Amit kínálunk:

  • fix+havi kiemelkedő teljesítményarányos prémium rendszer
  • folyamatos továbbképzési lehetőségek
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése