Pénzügyi elemző állás Veresegyházán

Pénzügyi elemző munkatársunk ebben a pozícióban két fő területtel foglalkozik majd: a veresegyházi gyárunk beruházásaival kapcsolatos költségekkel, emellett az értékcsökkenések tervezésével.

Izgalmas, változatos munkakörben keressük kollégánkat, ahol széles feladatkört kell majd lefednie és lehetősége lesz több területtel folyamatosan együttműködni, kommunikálni.

Feladatok

  • Beruházásokkal kapcsolatos költségek tervezése, elemzése, kontrollja
  • Napi szintű, szoros kapcsolattartás a mérnökséggel és a kontrolling csapattal
  • Beruházási igény megtervezése majd a vezetőségnek történő prezentálása
  • Értékcsökkenések tervezése
  • Egyéni funkcionális költségek összefogása
  • Rezsiköltség modelljének kezelése
  • Oracle és Hyperion rendszerben történő munkavégzés

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség, elsősorban pénzügyi, gazdasági területen szerzett diploma
  • Pénzügyi elemzői, kontrolleri, ill. a feladatkörben megfogalmazotthoz hasonló pozícióban szerzett tapasztalata
  • Magabiztos írásbeli és szóbeli kommunikáció angol nyelven is
  • Erős felhasználói szintű office ismeretek
  • USGAAP ismerete előny
  • Erős elemzői készség
  • Kiváló kommunikáció készség, másokkal való kooperáció szeretete
  • Képesség egyszerre több, párhuzamosan futó projekt kezelésére
  • Rugalmasság, elsősorban a tervezési és zárási periódusokban

Amit kínálunk

A GE Power veresegyházi telephelye - mely az üzletág második legnagyobb gyára a világon - 2001-ben épült zöldmezős beruházás keretében, jelenleg közel 1400 főt foglalkoztatunk.

Tevékenységeink: gázturbina alkatrészek gyártása, javítása;kis-és közepes gázmotoros és gázturbinás erőművek összeszerelése; turbina szerződések menedzselése, tartalékalkatrész-kereskedelem a világ majdnem minden országába.

Büszkék vagyunk rá, hogy a GE Power másodjára érte el Guiness Rekordot a világ leghatékonyabban működő kombinált ciklusú erőművével és arra, hogy mi adjuk a világ energiatermelésének 1/3-át.
Kollégáink számára kiváló munkakörülményeket, folyamatos szakmai kihívásokat és hosszútávú karrierlehetőséget biztosítunk.
A munkábajárást (legyen szó Budapestről, vagy a környező településekről) kiterjedt céges és menetrendszerinti buszjáratok teszik kényelmessé, saját gépkocsi-használat esetén pedig kiemelt üzemanyag térítést biztosítunk.
Telephelyünkön minőségi ételeket kínáló étterem áll munkatársaink rendelkezésére, ahol egészségesen és rendkívül kedvező árakon étkezhetnek.
Az épületben van bankautomata, banki és biztosítási tanácsadás, színház/koncertjegy vásárlási lehetőség, könyvkölcsönzés és saját Pick Pack pont is. helyben megtalálható saját fitness termünk, squash pályánk, sportpályáink és szaunánk adnak egyedülálló lehetőséget a sportoláshoz, kikapcsolódáshoz.
Gyermeket váró és kisgyermekes kollégáink mindennapjait többek között olyan kezdeményezések segítik, mint a családbarát szoba, kismama parkoló, rugalmas munkaszervezés, támogatott nyári táborozási lehetőség.
Díjak, melyekre büszkék vagyunk: Legjobb Női Munkahely (2017), PwC Top 10 Munkáltató (2018), Családbarát Munkahely (2014, 2015, 2016, 2017,2018), Visszafogadó munkahely díj (2015), Kerékpárosbarát-munkahely (2015), Mensa Intelligens Vállalat (2016,2017).

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott