Tűzvédelmi szerelő kollégát keresünk Erdőkertes településen

A dinamikusan fejlődő Smokeless Building Kft. tűzvédelmi rendszerekhez szerelőt keres bővülő csapatába.

Olyan jó munkabírású, tanulásra nyitott és lelkiismeretes munkatársat keresünk, aki képes határidőre pontosan, szakszerűen, első osztályú minőségben elvégezni a kiadott szerelési/karbantartási feladatokat országszerte.

Fontos a szakma iránti elhivatottság, pontosság, megbízhatóság, terhelhetőség, rugalmasság, jó kommunikációs és problémamegoldó képesség. Olyan személy jelentkezését várjuk, aki józan életű és szereti az igényes munkát, hosszútávú munkahelyben gondolkodik és az alkalmankénti túlórától sem riad vissza. Alapvető követlemény: szakmunkás bizonyítvány és B kategóriás jogosítvány. (Az átképzésről mi gondoskodunk.)

Szükséges, hogy az új munkatársnak igénye legyen a szakmai fejlődésre. Csak csapatban jól dolgozó személy jelentkezését várjuk, aki be tud illeszkedni egy már meglévő jó közösségbe.

Az új munkatársak beilleszkedésére és betanítására figyelmet fordítunk.

Ha úgy érzi, hogy szívesen lenne a csapatunk tagja, kérem küldje el fényképes önéletrajzát és bemutatkozó levelét a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Hő- és füstelvezető rendszerek felülvizsgálata, karbantartása, telepítése
  • Tűzjelző rendszerek felülivzsgálata, karbantartása, telepítése
  • Biztonsági világítások felülvizsgálata, karbantartása
  • Helyszíni felmérések
  • és ezek dokumentálása, adminisztrációja.

Elvárások

  • Szakvégzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Tanulásra nyitottság

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!