Csomagoló állás Veresegyházán

50 éves piacvezető, magyar tulajdonú társaság keres veresegyházi munkahelyre férfi  csomagoló munkatársakat.

Feladatok

  • A csomagoló munkatársak cégünk által gyártott csomagoló eszközökbe csomagolják, palettára helyezik, dobozolják, fóliázzák megrendelőnk áruit.
  • Közepesen nehéz fizikai munka.

Elvárások

  • Pontos, precíz munkavégzés, kétműszakos munkarend vállalása.
  • Délelőttös műszak 06:00-14:00 óra, délutános műszak 14:00-22:00 óra.

Előnyök

  • Előnyt jelent a faiparban vagy csomagolásban szerzett tapasztalat, targonca vezetői engedély, ács/asztalos végzettség.

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkahely, jó csapat, korrekt bérezés.
  • Céges buszjárat biztosítása a bejáráshoz.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!