Adminisztrációs asszisztens munkalehetőség Szadán

A Smokeless Building Kft.

ADMINISZTRÁCIÓS ASSZISZTENST

keres szadai irodájába napi 4 órás munkaidőben.

Olyan jó munkabírású és lelkiismeretes munkatársat keresünk, aki képes határidőre pontosan, precízen elvégezni a kiadott adatrögzítési, nyilvántartási feladatokat.

Feladatok közé tartozik:

  • A cég működése kapcsán nyilvántartások naprakész vezetése,
  • Elsősorban az irodavezető, de a Kft. többi vezetői munkájának segítése,
  • Postázással kapcsolatos feladatok, valamint a cég mindennapi tevékenysége kapcsán felmerülő ügyintézés

Fontos a pontosság, megbízhatóság, terhelhetőség, rugalmasság, jó kommunikációs és problémamegoldó készség. Olyan személy jelentkezését várjuk, aki józan életű és szereti az igényes munkát, hosszú távú munkahelyben gondolkodik. Alapvető követelmény érettségi, jogosítvány, MS Office (outlook, word, excel) alapfokú ismerete, valamint lojalitás a munkahely felé.

Szükséges, hogy az új munkatársnak igénye legyen a fejlődésre. Csak csapatban jól dolgozó személy jelentkezését várjuk, aki be tud és be akar illeszkedni a már meglévő közösségbe.

Ha úgy érzi, hogy szívesen lenne a csapatunk tagja, kérem küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a következő email címre:

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott