Hardverfejlesztő mérnök állás Budapesten

A MOHAnet Mobilsystems Zrt., a magyarországi M2M szektor meghatározó fejlesztő és szolgáltató vállalata Hardverfejlesztő mérnök munkatársat keres észak-budapesti irodájába, az általa gyártott IoT hardverek és azok szoftvereinek fejlesztéséhez, műszaki támogatásához.

Feladatok

  • Mikrokontroller alapú adatgyűjtő hardver eszközök tervezése, fejlesztése, tesztelése
  • Perifériák, szenzorok illesztése, firmware fejlesztése a hardver elemekhez
  • Ügyfelek egyedi igényeinek megfelelő hardver környezet megtervezése, kialakítása, tesztelése
  • Alkatrész beszerzés támogatása, nyomtatott áramkör prototípus és széria gyártás, készülék összeszerelés szervezése, felügyelete
  • Hibafeltárás, készülék javítás támogatása

Elvárások

  • Jártasság mikrokontroller alapú beágyazott hardver fejlesztésében
  • Tapasztalat nyomtatott áramkörök tervezésében
  • C / C++ programozási tapasztalat
  • Kreativitás, jó problémamegoldó készség, pozitív hozzáállás, csapatmunka

Előnyök

  • Altium Designer / Circuit Studio tapasztalat
  • Tapasztalat kommunikációs technológiákkal: GSM/GPRS, BLE, LORA
  • Tapasztalat ST mikrokontrollerek programozásában
  • Tapasztalat ESP32 mikrokontrollerek programozásában
  • Angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

  • Kreativitást igénylő, változatos feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat, inspiráló és támogató munkahelyi környezet
  • Folyamatos szakmai fejlődés, továbbképzési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Céges laptop, mobiltelefon
  • Home office lehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!