Cukrász / pék munka Veresegyházán

Kedves CUKRÁSZOK / PÉKEK!

Akkor is dolgoznod kell amikor szinte mindenki otthon van?

Gyere hozzánk dolgozni Veresegyházra!

Olyan szakembert keresek, aki képes az önálló munkavégzésre, munkaszervezésre, de minimum gyorsan tanul, és precízen, tisztán dolgozik.

A munka minden reggel 4:30-kor kezdődik, szombaton esetleg már akár fél órával előbb. Hétköznap a munkaidő 8-10 óra, szombaton 6-7, minden vasárnap, és ünnepnap zárva vagyunk, nem dolgozunk. Csak minden második szombaton kell dolgozni, tehát minden második hétvégéd teljes egészében szabad.

Napi bérezéssel lehet számolni, kezdésnek, képességektől függően nettó 17-20 ezer forint között.

Minden reggel kb 2-3 órát a pékeknek kell segíteni, (kimérni a tésztákat, esetleg formázni, stb.). Utána kezdődik a cukrász munka. Krémes főzés, sütés, tortatöltés, szeletelés.

Amennyiben szeretnél egy napra jelentkezni, hogy megismerhessük egymást, és kipróbáld magad nálunk, úgy kérlek hívj a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon, vagy küldj egy e-mailt a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Köszönöm!

Várom jelentkezésed!

Feladatok

• Piskóták, és linzerek készítése, sütése,