Pizzaszakács munka teljes munkaidőben Veresegyházán at Fulitko Kft / VeresegyhazAllas.hu | Az ingyenes veresegyházi állásportál!

Kínál Pizzaszakács munka teljes munkaidőben Veresegyházán

Fulitko Kft helység: Veresegyház

Pizzaszakács munka Veresegyházán, teljes munkaidőben.
Előny 1-2 éves tapasztalat.
Feladat kézzel nyújtás, formában sütés elektromos kemencében.
Kezdő órabér nettó 1300 Ft (15600/nap).
Személyzeti étkezést, heti kifizetést és bejelentést kínálunk.

Az alábbi telefonszámon lehet érdeklődni 06-70-946-2995.

Aktuális álláshirdetések Fulitko Kft
Kínál Veresegyházi étterem pultos-felszolgáló állást hirdet azonnali kezdéssel Ennél a cégnél: Fulitko Kft. helység: Veresegyház 2015-10-02
Kínál Veresegyházi étterem szakács állást hirdet azonnali kezdéssel Ennél a cégnél: Fulitko Kft. helység: Veresegyház 2015-10-02

Feladás dátuma 2018-05-14